Mēbeles birojam 2018-08-04T12:14:00+00:00

BIROJA MĒBELES

Augstas kvalitātes biroja mēbeles ar neticami funkcionālu dizainu. Prestižas kolekcijas vadītājiem. Plašs produktu klāsts un spēja radīt interjera risinājumus jebkurām klientu vajadzībām. Stilīgs dizains, ergonomika, uzticami izturīgi materiāli, elegance un oriģinalitāte.

Fantāzija, kura kļūst par realitāti, pateicoties jūsu iztēlei.

Tikšanās ar mūsu potenciālajiem klientiem, mēs izmantojam šo iespēju, lai uzzinātu viņu vēlmes un vajadzības, lai piedāvātu vislabāko interjera risinājumu. Visas mūsu kolekcijas apvieno kvalitāte, funkcionalitāte, dizains un praktiskums, un tās vienmēr ir vērstas uz gala lietotāju. Ar mūsu palīdzību ikviens biroja interjers kļūst unikāls.

100% RAŽOTS ITĀLIJĀ

Kompānija DVO S.P.A. tika dibināta 1990. gadā Itālijā. Kopš tā laika stabila ražošanas attīstība ir palīdzējusi uzņēmumam ātri parādīt sevi pasaules tirgū. Dotajā brīdī kompānija DVO S.P.A. darbojas vairāk nekā 100 valstīs visā pasaulē. Tas viss ir pateicoties vadīšanas dinamismam, inovatīvām idejām un spējām analizēt tirgus prasības. DVO zīmolu var atrast svarīgākajās pasaules izstādēs Milānā, Madridē, Ķelnē, Maskavā un Dubaijā, kā arī daudzās izstāžu zālēs visā pasaulē. Neskatoties uz daudziem kvalitātes sertifikātiem, DVO turpina attīstīties, lai iegūtu videi draudzīgus ražošanas procesus un materiālus.

Recepcijas un uzgaidāmo telpu mēbeles

Kolekcijas ļaus veiksmīgi aprīkot uzņemšanas un administratīvās telpas ar specializētām mēbelēm sekretāriem un administratoriem, apvienojot inovatīvu dizainu un funkcionalitāti, kas ir efektīvas darba vides atslēga. Trīs dažādas kolekcijas katrai gaumei: minimālisms, līniju konstruktīva skaidrība un elegants dizains.

Mēbeles vadītājiem

Var droši teikt, ka vadītāja kabinets ir uzņēmuma veiksmes un līdera talanta iemiesojums. Tieši šeit tiek pieņemti nozīmīgi lēmumi, un notiek saziņa ar klientiem un partneriem. DVO biroja mēbeļu kolekcijas dod jums plašas izvēles iespējas – no stilīgiem minimālisma risinājumiem līdz prestižai elegancei, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un vērtīgus apdares materiālus.

Mēbeles personālam

Neapšaubāmi, katram darbiniekam ir daudz patīkamāk pildīt savus pienākumus patīkamā interjerā un komfortā. Tādēļ mēbeles personālam – viens no galvenajiem punktiem, uz kuru vadībai vajadzētu pievērst uzmanību. Mēs varam piedāvāt plašu produktu klāstu un individuālu risinājumu, vieglo dizainu, funkcionalitāti un modernas tehnoloģijas.

Perfekta ērtības un stila kombinācija 

Kompānijas KASTEL produkti – ir dziļas ergonomiskās izpētes rezultāts, kas dod iespēju klientam piedāvāt vislabāko funkcionalitāti un komfortu, ko apstiprina nepārtraukti augošais kvalitātes līmenis.

100% RAŽOTS ITĀLIJĀ

KASTEL – ir dinamisks uzņēmums, kas gadu desmitiem ražo dažādus krēslu un atpūtas krēslu modeļus birojiem, sabiedriskām vietām un mājām. Pērkot produktus KASTEL – nozīmē nodrošināt savu biroju vai māju ar kvalitatīvām un ērtām mēbelēm. Mēs piedāvājam klientam stilīgu itāļu dizainu, plašu toņu un formu klāstu, kvalitatīvus, vieglus un izturīgus materiālus. Par augstāko itāļu kvalitāti liecina arī ražotāja 5 gadu garantija!