Mēbeles viesistabai 2018-08-04T12:47:57+00:00

MĒBELES VIESISTABAI

Mūsu dīvānu, atpūtas krēslu un korpusa mēbeļu kolekcijas radīs īpaši jums piemēroto interjera stilu. Plašs krāsu un apdares materiālu klāsts ļauj izveidot individuālu interjeru, kas priecēs jūs daudzus gadus. Piedāvātās produkcijas plašs sortiments uztur arī tās nepārspējamo kvalitāti.

LeComfort dīvāni uzsvers jūsu telpas individualitāti

LeComfort produkcija ļauj veidot vairākas kompozīciju variācijas noteiktā stilā, lai pēc iespējas maksimāli uzsvērt jūsu individualitāti. Sešas dizaina kolekcijas: Design, Industrial, Vintage, Romantic, Nordic un Traditional, katra ar savu individuālo raksturu- tās ir sešas jūsu dzīves telpu interpretācijas. 

DĪVĀNI 

IZVELKAMIE GUĻAMIE DĪVĀNI

KRĒSLI

100% RAŽOTS ITĀLIJĀ

Atpūtai jabūt ērtai un pilnvērtīgai. Bez kvalitatīvām mēbelēm tas nav iespējams. Kompānija Le Comfort rūpējas par savu klientu atpūtas kvalitāti, piedāvājot dažāda dizaina dīvānu, gultu un krēslu klāstu. Mēbeles atšķiras ar izsmalcinātu izskatu un izturību. Ražošānā ir izmantoti tikai videi draudzīgie materiāli, kas nekaitē pircēja veselībai.

Moduļu dizains katram interjeram

Mūsu moduļu viesistabas mēbeles ir izstrādātas, pamatojoties uz komfortablas vides izveidošanas koncepciju, piedāvājot uzglabāšanas vietas. Tas padara mūsu moduļu mēbeles par oriģinālu integrētu sistēmu, kas ir mūdsdienīga un vienmēr atbilst jaunākajām mēbeļu dizaina tendencēm.

100% RAŽOTS ITĀLIJĀ

IMAB grupas profesionālisms un spējas – ir daudzu gadu pieredze, ieskaitot moduļu mēbeļu ražošanu. Amatniecības tradīcijas tiek apvienotas ar pastāvīgām ražošanas inovācijām, koncentrējoties uz klientiem un viņu vajadzībām. IMAB Group ir viens no vadošajiem korpusa mēbeļu ražotājiem Itālijā.