Mēbeles virtuvei 2018-08-04T13:03:38+00:00

MĒBELES VIRTUVEI

Mūsu virtuves ir paredzētas, lai apmierinātu visas vajadzības telpā un stilā. No moderna dizaina līdz retro stila, no minimālisma līnijām līdz klasiskai elegancei, mūsu virtuves vienmēr nodrošinās kvalitāti, uzmanību detaļām un izturību.

Virtuve, kas kļūs par galveno varoni Jūsu mājā

Modernās un klasiskās virtuves no GICINQUE fabrikas. No moderna dizaina līdz retro variācijām, no minimālisma līnijām līdz klasiskai elegancei, ir izstrādātas, lai apmierinātu visas vajadzības telpā un stilā, vienmēr nodrošinot kvalitāti, uzmanību detaļām un izturību.

100% RAŽOTS ITĀLIJĀ

GICINQUE rūpnīca jau 50 gadus ražo virtuves, pastāvīgi attīstot un uzlabojot savu biznesu mainīgiem tirgiem piecos kontinentos. No paša sākuma fabrikas mērķis bija apvienot pagātnes un tagadnes tradīcijas, radot stila un kvalitātes simbiozi. Modernas virtuvju ražošanas metodes, izmantojot augstas kvalitātes materiālus, ļauj iekļaut GICINQUE virtuves dažādos interjeros. Šīs virtuves kalpos Jums visu mūžu!

Mūsdienīgas virtuves

Mūsdienu virtuves pilnībā atbilst telpām, stila vajadzībām un integrējas jūsu pasaulē.

Klasiskās virtuves

Klasiskās GICINQUE virtuves papildinās izsmalcinātību un eleganci jebkurā telpā, ļaus Jums baudīt katru brīdi.

Inovatīvas virtuves

Inovatīvas virtuves, kuras apvieno sevī progresīvas tehnoloģijas, augstas kvalitātes materiālus, uzmanību detaļām un pievilcīgo dizainu. Ar DIBIESSE mūsdienīga virtuve kļūst par GUDRO!

100% RAŽOTS ITĀLIJĀ

Eksperimenti ar krāsām un apdari, formām un stiliem ļāva DIBIESSE attīstīt savu ceļu, paralēli attīstot klasisko un moderno virzienu. Lielisks dizains nav viņu vienīgā priekšrocība. Labākie speciālisti strādā pie katra modeļa izveidošanas, lai virtuve būtu ne tikai skaista, bet arī praktiska un funkcionāla, maksimāli piemērota darbam. Сilvēki no visas pasaules augsti vērtē DIBIESSE virtuves kvalitāti. Ražošanā ir izmantoti labākie materiāli, un katrs ražošanas posms tiek stingri kontrolēts.