Mēbeles bērnuistabai 2018-08-04T11:29:28+00:00

MĒBELES BĒRNIEM UN PUSAUDŽIEM

Mūsdienīgi interjeri bērniem un pusaudžiem. Visi produkti ir paredzēti, lai izveidotu drošu un stimulējošu vidi, kas pielāgojas, attīstās un pārveidojas atbilstoši pašreizējām bērnu vajadzībām.

Neierobežoti risinājumi bērnu un pusaudžu istabu interjeram

Kolekcija EVO – lielisks risinājums tiem, kuri vēlas apvienot itāļu dizainu un funkcionalitāti bērnu istabā. Katrs mēbeļu elements apvieno praktiskumu, funkcionalitāti un estētiku. Atklājiet Itālijas rūpnīcas MISTRAL produktus, kas palīdzēs ietaupīt vietu telpā, nezaudējot komfortu un stilu.

100% RAŽOTS ITĀLIJĀ

Fabrikas Mistral mēbeļu dizains – tā ir skaidra ražošanas filozofija. Katra guļamistaba ir orientēta uz klientu, pilnībā atbilst visām vajadzībām un prasībām, neaizmirstot funkcionālos un vizuālos aspektus. Mistral mēbeles – kvalitātes un inovāciju garantija. Mēbeles ir 100% ražotas Itālijā!

Brīvi stāvošas gultas

Racionāla pieeja mēbeļu ražošanai piešķir dizainam vērtību. Guļamistabas ar ietilpīgiem glabāšanas moduļiem padara telpu pēc iespējas funkcionālāku.

Virsgultas moduļi

Mūsdienīgs dizains, kas ir pielāgots augošo bērnu vajadzībām. Moduļu kompozīcijas dod dzīvību ikdienas telpām, radot pilnīgu rīcības brīvību.

Vietu taupoši risinājumi

Kompozīcijas risinājumi, kuros katrs elements ir maksimāli funkcionāls. Inovatīvi dizaina risinājumi dod guļamistabai konceptuāli jaunu nozīmi.

Mūsu vērtības

FLEXA produkti ne tikai patīkami izskatās. Mēs izveidojam drošu vidi bērna attīstībai, kā arī ar mūsu produktu palīdzību, stimulējam dabisku bērnu zinātkāri un radošumu.