Mēbeles guļamistabai 2018-08-04T12:29:10+00:00

MĒBELES GUĻAMISTABAI

Guļamistaba ir vieta atpūtai, tālu no ikdienas steigas. Mūsu gultas ir izteiksmīgas un funkcionālas. Plašs stilistisko risinājumu, materiālu un krāsu klāsts veidos unikālu interjera stilu.

Miegai un sapņim

Guļamistaba ir ideāla vieta atpūtai un gulēšanai, kā arī būtisks mājas dekora elements. Šī telpa ir paredzēta, lai radītu mājīgumu un relaksāciju, tālu no ikdienas steigas. Funkcionalitātes princips ļauj jums gudri izmantot telpu, bet pārsteidzoša audumu izvēle – izveidot individuālu interjeru.

100% RAŽOTS ITĀLIJĀ

Atpūtai jabūt ērtai un pilnvērtīgai. Bez kvalitatīvām mēbelēm tas nav iespējams. Kompānija Le Comfort rūpējas par savu klientu atpūtas kvalitāti, piedāvājot dažāda dizaina dīvānu, gultu un krēslu klāstu. Mēbeles atšķiras ar izsmalcinātu izskatu un izturību. Ražošānā ir izmantoti tikai videi draudzīgie materiāli, kas nekaitē pircēja veselībai.

100% RAŽOTS ITĀLIJĀ

Guļamistaba ir vieta atpūtai un pārdomām, bet bieži tā apvieno arī citas funkcijas. Šī iemesla dēļ, svarīga ir ne tikai gulta, bet arī citas mēbeles. IMAB grupas profesionālisms un spējas – ir daudzu gadu pieredze, ieskaitot moduļu guļamistabas mēbeļu un saistīto priekšmetu ražošanu.

100% RAŽOTS ITĀLIJĀ

Kompānijas MISTRAL garderobes skapji – ir mēbeļu risinājumi, kuri ir izstrādāti modernā stilā ar maksimālu funkcionalitāti. Skapji un ģērbtuves ļauj pielāgot dzīves telpu speciāli jūsu vajadzībām.